antika fiyat al +90532 400 2886

Kuran Alanlar

Kuran Alanlar El Yazması Kuran | El Yazması Kuran Alan Yerler | El Yazması Kuran Fiyatları | El Yazması Kuran Satışı | Altın Yaldızlı Kuran | El Yazması Kuran Nasıl Satılır ?

El Yazması Kitaplar koleksiyonerlerin ve antika piyasasının ilgisini çekmeye devam ediyor. Antika Kitap ve Belgelerin alım satım hizmetlerini sürdüren Antik Antika elinizdeki el yazması Kuran ve diğer antika eşyalarınızı koleksiyonerlere ulaştırma görevini üstlenmiş durumda.

Aşağıdaki iletişim yollarından bize ulaşarak elinizdeki eser hakkında bilgi alabilir, dilerseniz en yüksek fiyat garantisi ile eserinizi nakit olarak satabilirsiniz.

El Yazması Kuran-ı Kerim Örnekleri İçin Tıklayınız

El Yazması

19.yüzyıla kadar kitaplar elle yazılmıştır. Böylece Türk ve İslam aleminde bin yıldan fazla bir süre kitaplar elle yazılmış, yazısından süslemesine, kağıdından cildine kadar kitap bir sanat dalı olarak gelişmiştir.

Altın İşlemeli Tezhib Süslemeli Kuran-ı Kerim

El Yazması Kitapların çoğunun yazanı, süsleyeni ve ciltleyenleri ayrıdır. Böylece üç ayrı sanatkarın elinden çıkan kitapların kuşkusuz değerleri de artmış oluyor.

El Yazması Kuran Nasıl Satılır

El Yazması Kuran-ı Kerimlerin satışı ile ilgili herhangi bir yasal sıkıntı yoktur. Ailenizden size kalmış eserleri şirketimiz aracılığıyla gerçek değerlerine satabilirsiniz.

El Yazması Kuran Alan Yerler

Elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz el Yazması Kuran-ı Kerimleriniz için yetkili personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

Elinizdeki eserin değer hizmetini ücretsiz sağlayan firmamız piyasa değerlerinin üstünde fiyatlarla Kuran-ı Kerimlerinizi nakit olarak satın alıyor.

El Yazması Kuran-ı Kerim Değeri

El Yazması Kuran-ı Kerimleriniz için ön değerlendirme sonucunda Kitabın ketebesi, yıpranmamış ve sanatsal özelliğini koruyabilmiş olması fiyatlar konusunda artış sağlayacaktır.

Elinizdeki eserin değerini öğrenmek için fotoğrafları mail ya da Whatsapp yoluyla tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Hat Sanatı Eserleri Ekspertiz Hizmeti: 0532 400 28 86 (Hakan Kartal)

Whatsapp : 0507 517 72 62 

Antik Antika Merkez: 0216 337 07 17

ÖRNEK EL YAZMASI KURANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

© 2016 - AntikAntika Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.