antika fiyat al +90532 400 2886

Antika Lalique (Lalik)

Antika Lalique (Lalik) -  Antika Lalique Alanlar - Antika Lalique Fiyatları - Antika Lalique Ürün ve Çeşitleri - Antika Cam Eşyalar ve Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Antik Antika'da

Antik Antika olarak ünlü markaların ürünleri ve değerli eşyaların alımını yapıyor, ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz.

Siz de Antika alım satım yapmak istiyorsanız yetkili personelimizle iletişime geçiniz.

René Jules Lalique ünlü Fransız cam tasarımcısı. Cam sanatı, onun kreasyonları ile bilinen parfüm şişeleri, vazolar , mücevher , avizeler , saatler ile süsleniyor.

Bir ressam, mücevher ustası, bir dekoratör, dahası bir cam ustası, René Lalique… Bitki bezemeli Art Nouveau’dan Art Déco geometrisine uzanan cam tasarımlarıyla, sanat tarihinin en önemli isimlerinden biri sayılıyor.

Fransız Markanın ürünleri tüm dünyada büyük ilgi görüyorken, antika piyasasında da ilk dönem orjinal ürünler antika severlerin ve koleksiyonerlerin talepleri arasında.

Antik Antika olarak biz, Lalique ürünlerin alım satım hizmetlerini sağlıyor koleksiyonerlerin taleplerini karşılama görevini de üstlenmiş bulunuyoruz.

Başta Fransa, İtalya, Almanya, Hollanda, Belçika, Hindistan, Amerika, Yunanistan olmak üzere 50'yi aşkın bölgeye yapmış  olduğumuz ziyaretlerde dünyaca ünlü markaları evinizin şık dekoru için ayağınıza kadar getirirken, başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her bölgesinden antika alımı da yapmaktayız.

Bu tür ürünlerinizi en yüksek fiyat garantisi ile satmak istiyorsanız hemen iletişime geçip antikalarınızı değerlendirebilirsiniz.

antika-lalik-tabak-antika-lalique-kedi

© 2016 - AntikAntika Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.