antika fiyat al +90532 400 2886

ANTİKA İSTANBUL

Antika İstanbul - İstanbul Antika Alım Satım - İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler - İstanbul Antika ve El Yazması Eserler Antik Antika'da

Antika İstanbul - Antik Antika İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde her nevi antika alım satım, antika ekspertiz ve antika eşyalar ile ilgili bilgi hizmetlerini sağlıyor.

Antika mağazalarında ve antikantika.com adresinde antika eşya ürünlerini koleksiyonerler ve antika severlerin ilgisine sunuyor, aynı zamanda antika satmak isteyen müşterilerin de taleplerini en yüksek fiyat garantisiyle karşılıyoruz.

Antika üzerine birikimimiz ve yılların verdiği tecrübemizle (22 yıl)  güven ve kalite standartlarını en üst düzeyde tutarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyor, taleplerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Gelişen internet sektörü ve çağın teknolojileriyle beraber, gelişimini hızlandıran Antika şirketimiz siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bir tık'a antika hizmetlerini parmağınızın ucuna kadar taşıdı. Merdiven altı sitelerle ve aracı kurumlarla uğraşmadan direk Antika Merkezi'ndesiniz

Antika Satmak istiyorsanız hemen Antika Eksperlerimizle iletişime geçebilr ürün değerlendirmesi yaptırabilirsiniz. şirketimize ait özel Antika Değer Tespiti, satmak istediğiniz ürünlerin tamamında ücretsizdir.

Antika Eşya satın almak ya da evinizin şık dekorasyonunu dünyanın en kaliteli ürünlerini ve eşsiz sanatsal mükemmelikleri ile süslemek istiyorsanız istediğiniz ürünü bize bildirmeniz yeterli.

Başta Almanya, Fransa, İtalya, Belçika, Yunanistan, Hindistan, Amerika, Hollanda gibi ülkeler olmak üzere 50'yi aşkın bölgeye yapmış olduğumuz ziyaretlerde dünyaca ünlü antika ve markaları evinizde görmek istiyorsanız Antik Antika ile iletişime geçiniz.

İstanbul'da Antikalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile yerinizden sizi yormadan ayağınıza kadar gelerek nakit olarak alıyoruz. Hemen bize ulaşarak ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Antika Ekspertiz 0532 400 28 86

Antik Antika Merkez Tel 0216 337 07 17

Whatsapp 0507 517 72 62 ( ön değerlendirme )

© 2016 - AntikAntika Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.