antika fiyat al +90532 400 2886

Gümüş Alanlar

Antika Gümüş - Gümüş Alanlar - Gümüş Nedir - Antika Gümüş Eşya Alanlar - Osmanlı Tuğralı Gümüş - Avrupa Damgalı Gümüşler - Antika Gümüş Gram Fiyatları - Antika Gümüş Alan Yerler

Işığı yansıtma gücü ve şekil verilebilen esnek yapısıyla eski çağlardan bu yana insanoğluna eşlik eden değerli bir metaldir. Dünyanın kadim kültürleri ve çok çeşitli medeniyetleri tarafından çeşitli amaçlarla yüzyıllar boyunca işlenmiş bu maden, kendine özgü beyaz bir renge ve parlaklığa sahiptir.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de altından daha ucuz olan gümüş daha geniş alanlara yayıldığı ve oldukça kolay bulunduğu için çok daha fazla kullanım alanına sahiptir. Sünek yapısı sayesindekolayca eritilebilir ve şekillendirilebilir. Yapı itibarıyla, altından daha sert bakırdan daha yumuşaktır. Saf gümüş, tırnakla çizilebilecek derecede yumuşaktır. Çok yumuşak olması nedeniyle genellikle bakırla birlikte kullanılır. Hem ısı hem de elektrik enerjisi iletkenliği oldukça yüksektir. Tüm metaller arasında en beyazıdır. Özenle parlatıldığında, kusursuz bir yüzey ortaya çıkar. Takı ve mücevher dünyasında onu vazgeçilmez kılan nedenlerin başında da bu özelliği gelir.

Gümüş Eşya

Gümüş Çay Takımı, Gümüş Kahve Takımı, Gümüş Süt Takımı, Gümüş Tabak, Gümüş Çatal Bıçak Takımı, Gümüş Tepsi, Gümüş Sürahi, Gümüş Bardak, Gümüş Vazo, Gümüş Şamdan, Gümüş Gondol, Gümüş Jardinyer, Gümüş kaşıklık, Gümüş Aksesuar, Gümüş Kemer, Gümüş Takı gibi ürünlerin kategorize edildiği ürünlerdir.

800 Ayar Gümüş, 900 Ayar Gümüş, 925 Ayar Gümüş, İran Damgalı Gümüşler, Tuğralı Gümüş, Avrupa Gümüş, Osmanlı Gümüş Eşya, Telkari Gümüş, Gümüş Obje, Antika Gümüş Alanlar, Gümüş Eşya ve diğer tüm gümüşlerinizi değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz...

Elinizde bulunan ve değerlendirmeyi düşündüğünüz antika gümüş eşyalarınız için ekspertiz yaptırmak istiyor ve eski bir damga çıkma ihtimali olan gümüşlerinizi en yüksek fiyat garantisi ile nakit olarak satmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Antika Gümüş Ekspertizi 0532 400 28 86

Antik Antika Merkez Tel 0216 337 07 17

Whatsapp 0507 517 72 62

© 2016 - AntikAntika Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.