antika fiyat al +90532 400 2886

Louıs Vuıtton

Louıs Vuıtton Çanta - Antika Louıs Vuıtton Ürünler - Antika Louıs Vuıtton Çanta Alanlar  - Louıs Vuıtton Çanta Fiyatları - 2.el Louıs Vuıtton Ürünleri Alan Yerler

Louıs Vuıtton henüz 16 yaşında bir çocuk iken Paris'e gelen ve bir Fransız şirketinde çıraklık yapmaya başladı. Ulaşım 1837 yılında tren, tekne ve at arabaları ile yapılırken bagajlara çok talep oluştu. 17 yıl aynı yerde çalışan Louıs Vuıtton şu an dünyaca ünlü markalar arasında yerini alan şirketin temellerini attı.

Louıs Vuıtton atölyesinde, 20 çalışanı ile üretime başladı. 1900 yılında, yaklaşık 100 kişi vardı ve 1914 yılında 225 kişi ile çalışmaya başladı ve bugünlere kadar böyle geldi.

Ortaya çıkan Louıs Vuıtton koleksiyonu daha sonra dünya çapında moda severlere yenilik ve işbirliği ile markalaşıp dünyanın en büyük başkentlerinde sergilendi.

Dünya da ve ülkemizde modayı yakından takip eden ve ilgi duyanların çokça tercih ettiği marka olan Louıs Vuıtton ürünlerin alım satım hizmetlerini sağlayan şirketimiz, özellikle 19.yüzyıl başlarındaki ürünlerle ilgileniyor.

Sizde dünyaca ünlümarkalara sahip olmak istiyor ya da ürün satmak istiyorsanız Antik Antika kalite ve güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

© 2016 - AntikAntika Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.