antika fiyat al +90532 400 2886

Émile Gallé

Émile Gallé İmzalı Ürünler - Galle Alanlar - Antika Galle Cam Eşyalar - Galle İmzalı Tabak - Galle İmzalı Vazolar - Antika Galle Lamba Vazo Alan Yerler - Antika Galle Vazo Fiyatları

Émile Gallé Fransız bir Cam Sanatçısı. Baba Mesleği olan Cam üretimini botanik tutkusu ve kimya araştırmaları ile birleştirerek muhteşem Cam Sanatı'nın en önemli isimlerinden biri haline geldi.

Cam eşyalara muhteşem şaheserler katarak oluşturmuş olduğu ürünler hala üretilmekte olup ilk eserler çok yüksek değerlere sahip.

Emile Galle imzası taşıyan cam eşyalar dünyanın en önemli eserleri arasında her zaman yerini alırken, Türkiye'de de koleksiyoner ve antika severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Emile Galle ürünlerin alım satım hizmetlerini sağlayan şirketimiz, her nevi ürün talepleriniz ya da bir dekor değişikliği, adres değişikliği gibi zamanlard satmak zorunda olduğunuz ürünleri en yüksek fiyat garantisi ile nakit olarak satın alıyor.

Émile Gallé imzasını taşıyan eşyalar; vazo, sürahi, masa lambaları, şekerlik, çiçeklik, bardak, parfüm şişesi, likör takımı, plafuniér şeklinde avize, aplik olarak sıralanabilir.

Siz de bu tür ürünlerle ilgileniyor ya da evinizin muhteşem şıklığına takviye zerafet ve sanatın kalitesini taşımak istiyorsanız taleplerinizi Antik Antika'ya iletebilirsiniz.

Antik Antika; Almanya, Amerika, İtalya, Hindistan, Fransa başta olmak üzere 50'yi aşkın bölgeye yapmış olduğu ticari ziyaretlerde edinmiş olduğu ürünleri ve müzayedelerden topladığı değerli eşyaları ilginize sunmaya devam ediyor.

Örnek Vazolar;

antikantika.com-emile-galle-vazo-alanlar

© 2016 - AntikAntika Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.