antika fiyat al +90532 400 2886

Antika Vernis Martin

Antika Vernis Martin Mobilya - Fransız Vernis Martin Vitrin - Antika Vernis Martin Bahü - Vernis Martin Mobilya Ürün ve Çeşitleri Antik Antika'da - Vernis Martin Antika Mobilya Alanlar - El Boyama Mobilyalar

Bir Fransız şirketi olan Vernis Martin iki kardeşin kurduğu ve mobilyaların üzerinde işlemeler ve Avrupai konuların yer aldığı resimler ile antika severlerin ilgisini çekmiştir.

Türkiye'de de bir hayli ilgi gören ürünleri sizin için Fransa'dan Türkiye'ye getiren şirketimiz, Antika severlerin taleplerini bekliyor.

Ayrıca  Antik Antika olarak ünlü markaların ürünleri ve değerli eşyaların alımını yapıyor, ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz.

Siz de Antika alım satım yapmak istiyorsanız yetkili personelimizle iletişime geçiniz

Başta Fransa, İtalya, Almanya, Hollanda, Belçika, Hindistan, Amerika, Yunanistan olmak üzere 50'yi aşkın bölgeye yapmış  olduğumuz ziyaretlerde dünyaca ünlü markaları evinizin şık dekoru için ayağınıza kadar getirirken, başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her bölgesinden antika alımı da yapmaktayız.

Bu tür ürünlerinizi en yüksek fiyat garantisi ile satmak istiyorsanız hemen iletişime geçip antikalarınızı değerlendirebilirsiniz.

© 2016 - AntikAntika Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.